Поки Іван був на полонинах, його кохана померла. Через деякий час Марічка приходить в образі мавки й заманює хлопця в ліс, де Іван зустрічає Чугайстра і його доля теж закінчується трагічно.
Подкасти Блог Брендування книг Видати книжку в Лабораторії
Львів — у переліку міст, де найдорожче орендувати квартиру
Понад пів сотні людей потрапили до лікарень Львова через падіння — як вберегтися під час ожеледиці
Літературу неможливо уявити без класики. Немов зразок письменницької майстерності, напруженості сюжету, образів героїв та ідей, що пронизують твір, класична література підноситься над іншими роботами. Їй не страшні час та обставини, адже найкращі твори завжди знайдуть свого читача.
Класична проза «Коли чоловік один» Джеймс Метью Баррі
Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швейцарію
Розвиток української класики не зупинився на досягненнях Котляревського. Кирило-Мефодіївське братство стало наступним важливим етапом, об’єднавши талановитих письменників та культурних діячів, які створили українська класика неперевершені шедеври.
Все найцікавіше зі сфер культури, мистецтва, науки та повсякденного життя ми збираємо в одному ресурсі.
.. І він намагається щосили, але доріжки до світлого майбутнього вкрай рідко бувають рівними, схибити легко, та чи так же просто повернути втрачене? І чи варто платити за власні мрії та добробут чужою кров’ю?
Українське село, його краса, звичаї — прекрасні. Жити серед пейзажів, в розміреному темпі працювати й будувати родину могло б бути казково, але не такі романтичні умови насправді.
У ті часи, коли подібна тема викликала в суспільства лише осуд, автор розповів трагічну історію молодої дівчини, яка за долею обставин стала повією.
Українська класика «Фіолетова тінь. Добірка української містичної прози» Галина Пагутяк, Дмитро Тягнигоре, Степан Васильченко, Наталія Кобринська, Олекса Стороженко, Богдан Лепкий, Григорій Квітка-Основ’яненко, Святослав Ольшенко-Вільха, Ганна Барвінок, Василь Королів-Старий, Марія Фоя
Аудіокнига «Тіні забутих предків» Михайло Коцюбинський